Motoškola

Steel ring

Dráha Steel Ringu je výborně koncipovaná pro výcvik od malých motocyklů, až po velké endura. Můžete se zde připravit na vaše běžné ježdění, ale i na amatérské závody. Při vysokém tempu jízdy je dráha fyzicky náročnější. Touhou to začíná… Touhou dobře zvládat a řídit svou motorku…
Datový zdroj 1

Kategorie 1.

60 minut ve speciálně navržené tréninkové zoně určené pro výuku jízdy na motocyklu a nácvik limitních situací.

Začátečník

Pro výuku používáme speciálně navržený 3/4 motocykl EPIT,  který vám svou jednoduchostí pomůže zaměřit se na to, co je při řízení důležité… na vás! Vy jste nejdůležitější prvek na motocyklu.

Pokročilý

Jsi už zkušenější motorkář? Láká tě sportovní jízda, ale máš obavy při hledání limitů? Tady jsi správně. Jezdíme na EPITu, popř. BMW G310R nebo KAWASAKI 300ccm.

Expert

Zde už rozvíjíme všechny jízdní dovednosti s maximální možnou intenzitou. Jezdíme na EPITu, popř. BMW G310R nebo KAWASAKI 300ccm.
Soustředíme se na:

Datový zdroj 1

Kategorie 2.

15 minut na dráze (délka 1234m šířka 8-10m). Jezdíme na BMW G310R i KAWASAKI NINJA 300, uzpůsobené na sportovní jízdu.

Trénink

Chceš se povozit pouze sám? Jen ty a motocykl. K dispozici máme motorky z naší půjčovny, nebo můžeš využit svou.

Škola

Ideální nástavba Kategorie 1. Pokračujeme v tom, co jsme se naučili a snažíme se to přenést na trat‘.

Motopark

Systematický hodinový trénink, který se skládá z tréninkové zóny a ježdění po uzavřené dráze. 15 minutový trénink a 45 minut jízdy na dráze tvoří ideální kombinaci pro tvůj rozvoj dovedností řízení motocyklu.
Datový zdroj 1

EPIT

EPIT je 3/4 elektro-motorka s třemi výkonnostními stupni, bez spojky a řadící páky. Je to ideální motorka, pokud jsi na žádné ještě neseděl. Zároveň je to i skvělý tréninkový a učící nástroj.

škola

Netroufáš si hned na velký motocykl a chceš bezpečně najít svůj limit?

Datový zdroj 1

300 ccm

Zvládáš už EPIT na dobré úrovni? Pro zkušenější jezdce máme připraveny tyto varianty na motocyklech se spalovacím motorem.

Trénink

Hodinové ježdění na dráze na naší motorce. Neriskuj nehodu a pády na vlastní motorce. K dispozici máme motorky z naší půjčovny.

Škola

Obsahuje ježdění s instruktorem, který jede na dráze s vámi a detailně pracuje s vámi na vaší stopě, brzdných bodech a dalších neméně důležitých detailech.